Off-planGelanceerd in oktober 2025
Elaris Rise
van Object 1 in Jumeirah Village Triangle
Vanaf AED 1,106,344Oplevering Q3 2028
Kerngegevens
- Vanafprijs
- AED 1,106,344
- Oplevering
- Q3 2028
- Soorten vastgoed
- Appartement
- Slaapkamers
- 1 tot 2 slpk.
- Oppervlakten
- 712 tot 1,711 sq ft
- Gebouwd
- 2%
- DLD-kosten
- 4%
- Eigendom
- Volle eigendom
- Ontwikkelaar
- Object 1
Over Elaris Rise
Een toren van 32 verdiepingen in Jumeirah Village Triangle herbergt Elaris Rise, ontwikkeld door Object 1 Development, met appartementen van 1 en 2 slaapkamers.
De appartementen variëren van 361 tot 1.711 sq ft, verdeeld over woningen met 1 en 2 slaapkamers. De indeling is gericht op daglicht en luchtcirculatie, met balkons die de woonruimte uitbreiden. De gevel heeft een strakke vormgeving en de afwerking is van hoge kwaliteit.
Jumeirah Village Triangle heeft voetpaden en parken, met internationale scholen, medische centra, supermarkten en winkelcentra in de omgeving. Dubai Miracle Garden ligt op 9 minuten, Circle Mall en Jumeirah Golf Estates Golf Course op ongeveer 15 minuten.
Het gebouw heeft een binnenzwembad, aangelegde tuinen en een fitnessruimte. Restaurants en een speelruimte voor kinderen zijn aanwezig. Moderne technologie in het gebouw draagt bij aan energie-efficiëntie.
Bouw en data
- Start verkoop15 oktober 2025
- Voortgang van de bouw2% · 30 juli 2026
- Geplande opleveringQ3 2028
2% gebouwd bij de laatste inspectie ter plaatse, 30 juli 2026.
Betalingen gaan naar de escrowrekening van het project bij Abu Dhabi Islamic Bank.
Woningen
Beschikbaarheid per 19 oktober 2026 · 57 woningen beschikbaar
StudioVanaf AED 3,240,1511,636 tot 3,316 sq ft5 beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | 40/60 betalingsplan, 8% korting | total price | Plan een gesprek of reserveer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 203 | 2 | Studio | 1,636 sq ft | AED 3,240,151 | AED 3,600,168 | |
| 102 | 1 | Studio | 2,079 sq ft | AED 3,929,745 | AED 4,366,383 | |
| 104 | 1 | Studio | 2,189 sq ft | AED 4,136,870 | AED 4,596,522 | |
| 103 | 1 | Studio | 3,048 sq ft | AED 5,761,155 | AED 6,401,283 | |
| 101 | 1 | Studio | 3,316 sq ft | AED 6,267,826 | AED 6,964,251 |
1 slpk. AppartementVanaf AED 1,106,344712 – 1,086 sq ft51 beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | 40/60 betalingsplan, 8% korting | total price | Plan een gesprek of reserveer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 403 | 4 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,106,344 | AED 1,202,548 | |
| 408 | 4 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,106,360 | AED 1,202,565 | |
| 507 | 5 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,106,360 | AED 1,202,565 | |
| 504 | 5 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,106,965 | AED 1,203,223 | |
| 704 | 7 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,106,965 | AED 1,203,223 | |
| 1003 | 10 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,122,729 | AED 1,220,358 |
Toon alle 51 woningen
| 803 | 8 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,122,729 | AED 1,220,358 |
| 903 | 9 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,122,729 | AED 1,220,358 |
| 1004 | 10 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,123,360 | AED 1,221,044 |
| 804 | 8 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,123,360 | AED 1,221,044 |
| 904 | 9 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,123,360 | AED 1,221,044 |
| 1302 | 13 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,400 | AED 1,262,391 |
| 1402 | 14 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,400 | AED 1,262,391 |
| 1306 | 13 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,415 | AED 1,262,408 |
| 1307 | 13 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,415 | AED 1,262,408 |
| 1406 | 14 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,415 | AED 1,262,408 |
| 1407 | 14 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,415 | AED 1,262,408 |
| 1506 | 15 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,415 | AED 1,262,408 |
| 1507 | 15 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,161,415 | AED 1,262,408 |
| 1303 | 13 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,162,051 | AED 1,263,099 |
| 1403 | 14 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,162,051 | AED 1,263,099 |
| 1503 | 15 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,162,051 | AED 1,263,099 |
| 1702 | 17 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,541 | AED 1,274,501 |
| 1802 | 18 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,541 | AED 1,274,501 |
| 1706 | 17 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,557 | AED 1,274,519 |
| 1707 | 17 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,557 | AED 1,274,519 |
| 1806 | 18 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,557 | AED 1,274,519 |
| 1807 | 18 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,557 | AED 1,274,519 |
| 2006 | 20 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,557 | AED 1,274,519 |
| 2007 | 20 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,172,557 | AED 1,274,519 |
| 1703 | 17 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,173,200 | AED 1,275,217 |
| 1803 | 18 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,173,200 | AED 1,275,217 |
| 2202 | 22 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,683 | AED 1,286,612 |
| 2106 | 21 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,701 | AED 1,286,631 |
| 2107 | 21 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,701 | AED 1,286,631 |
| 2207 | 22 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,701 | AED 1,286,631 |
| 2306 | 23 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,701 | AED 1,286,631 |
| 2307 | 23 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,701 | AED 1,286,631 |
| 2406 | 24 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,701 | AED 1,286,631 |
| 2407 | 24 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,183,701 | AED 1,286,631 |
| 2303 | 23 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,184,348 | AED 1,287,335 |
| 1708 | 17 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,238,140 | AED 1,345,804 |
| 1808 | 18 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,238,140 | AED 1,345,804 |
| 309 | 3 | 1 slpk. | 1,013 sq ft | AED 1,585,020 | AED 1,722,848 |
| 302 | 3 | 1 slpk. | 1,014 sq ft | AED 1,586,631 | AED 1,724,599 |
| 308 | 3 | 1 slpk. | 1,028 sq ft | AED 1,607,761 | AED 1,747,566 |
| 307 | 3 | 1 slpk. | 1,045 sq ft | AED 1,633,739 | AED 1,775,803 |
| 303 | 3 | 1 slpk. | 1,049 sq ft | AED 1,641,309 | AED 1,784,031 |
| 304 | 3 | 1 slpk. | 1,086 sq ft | AED 1,698,019 | AED 1,845,673 |
| 1903 | 19 | 1 slpk. | 713 sq ft | AED 1,275,217 | |
| 402 | 4 | 1 slpk. | 712 sq ft | AED 1,201,924 |
2 slpk. AppartementVanaf AED 2,216,0631,711 sq ft1 beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | 40/60 betalingsplan, 8% korting | total price | Plan een gesprek of reserveer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 305 | 3 | 2 slpk. | 1,711 sq ft | AED 2,216,063 | AED 2,408,764 |
Office 09Vanaf AED 3,240,1511,636 sq ft
Office 02Vanaf AED 3,929,7452,079 sq ft
Office 04Vanaf AED 4,136,8702,189 sq ft
Office 03Vanaf AED 5,761,1553,048 sq ft
Office 01Vanaf AED 6,267,8263,316 sq ft
Voorzieningen
- Binnenzwembad
- Fitnessruimte
- Speelruimte voor kinderen
- Aangelegde tuinen
- Restaurants en cafés
- Beveiliging, dag en nacht
Locatie
- Dubai Miracle Garden9 min rijden
- Circle Mall15 min rijden
- Jumeirah Golf Estates Golf Course15 min rijden
- The Walk JBR20 min rijden
Open de locatie op een kaart →
Over Jumeirah Village Triangle
Jumeirah Village Triangle is een woonwijk in Dubai met villa's, townhouses, appartementen, duplexen en penthouses van meerdere ontwikkelaars, waaronder Tiger Group, Binghatti Developers en Pantheon Development.
Masterplan
Elaris Rise is een toren van 32 verdiepingen binnen de wijk Jumeirah Village Triangle. Balkons en ramen zijn gericht op uitzicht en daglicht, met groene ruimtes rondom het gebouw.

Over Object 1
Object 1, opgericht in 2010 als onderdeel van het internationale TSZ Group, ontwikkelt appartementen in Dubai en Spanje. De activiteiten in Dubai beslaan zes wijken, verspreid over de stad.
Ook van Object 1 in Jumeirah Village Triangle: Essenlife, ELAR1S Sky, W1nner Tower, V1VID Tower, ELAR1S Axis
Vragen over Elaris Rise
Wat kost Elaris Rise?
Elaris Rise start vanaf AED 1.11M, per 19 oktober 2026. Per woning: 1 slpk. Appartement vanaf AED 1.11M; 2 slpk. Appartement vanaf AED 2.22M; Office 09 vanaf AED 3.25M; Office 02 vanaf AED 3.93M.
Wanneer wordt Elaris Rise opgeleverd?
De oplevering staat gepland voor Q3 2028.
Zijn er plattegronden van Elaris Rise?
Ja. De plattegronden voor 1 slpk. Appartement en 2 slpk. Appartement staan op deze pagina onder Woningen.
Meer in Jumeirah Village Triangle
Actie
Actie

