Off-plan
Anantara Sharjah Residences
Vanaf AED 2,510,000Betalingsplan 25/75Oplevering Q4 2027
Kerngegevens
- Vanafprijs
- AED 2,510,000
- Oplevering
- Q4 2027
- Betalingsplan
- 25/75
- Soorten vastgoed
- Appartement, Penthouse
- Slaapkamers
- 1 tot 4 slpk.
- Oppervlakten
- 1,188 tot 8,450 sq ft
- Eigendom
- Volle eigendom
- Ontwikkelaar
- ARADA
Over Anantara Sharjah Residences
Appartementen en penthouses met 1 tot 4 slaapkamers vormen Anantara Sharjah Residences, gebouwd door ARADA in Al Heerah, Sharjah, aan de kust van de Arabische Golf.
De woningen variëren in grootte van 1.012 tot 8.450 sq ft en zijn volledig gemeubileerd. Ze liggen binnen het terrein van het Anantara Sharjah Resort en kijken uit over de Arabische Golf.
Het complex telt een binnenzwembad, een fitnessruimte en restaurants. Een speelruimte voor kinderen en een barbecueplek zijn aanwezig, naast camerabeveiliging op het terrein.
Dubai International Airport ligt op enkele minuten afstand. Het Expo Centre is dichtbij. Sharjah combineert moderne architectuur met culturele erfgoedlocaties.
Betalingsplan
5/5/5/5/75
- 5%Aanbetaling
- 20%Tijdens de bouw
- 75%Bij oplevering
- 5%Down Payment (Immediate)
- 5%1st Installment (Within 30 days of signing Reservation)
- 5%2nd Installment (Within 150 days of signing Reservation)
- 5%3rd Installment (Within 270 days of signing Reservation)
- 5%4th Installment (Within 390 days of signing Reservation)
- 75%Final Installment (On Completion)
Woningen
Beschikbaarheid per 18 oktober 2026 · 33 woningen beschikbaar
1 slpk. AppartementVanaf AED 2,510,0001,188 – 1,190 sq ft5 beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | Uitzicht | Betalingsplan | Plan een gesprek of reserveer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ATA1008 | 1 slpk. | 1,188 sq ft | City View | AED 2,510,000 | ||
| ATA2004 | 1 slpk. | 1,190 sq ft | City View | AED 2,520,000 | ||
| ATA4008 | 1 slpk. | 1,188 sq ft | City View | AED 2,528,000 | ||
| ATA6007 | 1 slpk. | 1,188 sq ft | City View | AED 2,540,000 | ||
| ATA7003 | 1 slpk. | 1,190 sq ft | City View | AED 2,550,000 |
2 slpk. AppartementVanaf AED 3,490,0001,695 – 2,713 sq ft13 beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | Uitzicht | Betalingsplan | Plan een gesprek of reserveer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ATA11005 | 2 slpk. | 1,695 sq ft | City View | AED 3,490,000 | ||
| ATA3010 | 2 slpk. | 2,224 sq ft | City View | AED 4,486,000 | ||
| ATA4010 | 2 slpk. | 2,224 sq ft | City View | AED 4,497,000 | ||
| ATA3014 | 2 slpk. | 2,258 sq ft | City View | AED 4,554,000 | ||
| ATA10006 | 2 slpk. | 2,224 sq ft | City View | AED 4,564,000 | ||
| ATA4014 | 2 slpk. | 2,258 sq ft | City View | AED 4,565,000 |
Toon alle 13 woningen
| ATA7011 | 2 slpk. | 2,258 sq ft | City View | AED 4,599,000 | |
| ATA10008 | 2 slpk. | 2,258 sq ft | City View | AED 4,633,000 | |
| ATA1012 | 2 slpk. | 2,329 sq ft | Sea View | AED 5,023,000 | |
| ATA1003 | 2 slpk. | 2,569 sq ft | Sea View | AED 5,539,000 | |
| ATA3003 | 2 slpk. | 2,569 sq ft | Sea View | AED 5,565,000 | |
| ATA4003 | 2 slpk. | 2,569 sq ft | Sea View | AED 5,577,000 | |
| ATA3002 | 2 slpk. | 2,713 sq ft | Sea View | AED 5,876,000 |
3 slpk.Vanaf AED 5,609,0002,876 – 3,538 sq ft11 beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | Uitzicht | Betalingsplan | Plan een gesprek of reserveer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ATA10003 | 3 slpk. | 2,876 sq ft | City View | AED 5,609,000 | ||
| ATA11003 | 3 slpk. | 2,876 sq ft | City View | AED 5,624,000 | ||
| ATA6001 | 3 slpk. | 3,084 sq ft | Sea View | AED 6,415,000 | ||
| ATA9001 | 3 slpk. | 3,084 sq ft | Sea View | AED 6,461,000 | ||
| ATA10001 | 3 slpk. | 3,084 sq ft | Sea View | AED 6,476,000 | ||
| ATA6002 | 3 slpk. | 3,280 sq ft | Sea View | AED 6,821,000 |
Toon alle 11 woningen
| ATA8002 | 3 slpk. | 3,280 sq ft | Sea View | AED 6,854,000 | |
| ATA6008 | 3 slpk. | 3,329 sq ft | Sea View | AED 6,923,000 | |
| ATA8006 | 3 slpk. | 3,319 sq ft | Sea View | AED 6,936,000 | |
| ATAP005 | 3 slpk. · Penthouse | 3,387 sq ft | City View | AED 6,976,000 | |
| ATAP003 | 3 slpk. · Penthouse | 3,538 sq ft | City View | AED 7,286,000 |
4 slpk.Vanaf AED 7,756,0003,880 – 8,450 sq ft4 beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | Uitzicht | Betalingsplan | Plan een gesprek of reserveer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ATA10007 | 4 slpk. | 3,880 sq ft | Sea View | AED 7,756,000 | ||
| ATA11007 | 4 slpk. | 3,880 sq ft | Sea View | AED 7,775,000 | ||
| ATA11002 | 4 slpk. | 4,408 sq ft | Sea View | AED 8,831,000 | ||
| ATAP006 | 4 slpk. · Penthouse | 8,450 sq ft | Sea View | AED 18,648,000 |
Voorzieningen
- Binnenzwembad
- Fitnessruimte
- Speelruimte voor kinderen
- Barbecueplaats
- Restaurants en cafés
- Beveiliging, dag en nacht
Locatie
Open de locatie op een kaart →
Over Al Heerah
Al Heerah, een wijk binnen Sharjah, telt appartementen en penthouses, met ARADA als belangrijke ontwikkelaar.
Masterplan
Anantara Sharjah Residences ligt op het terrein van het Anantara Sharjah Resort, aan het water van de Arabische Golf. De woningen kijken uit over de zee.

Over ARADA
Opgericht in 2017, ontwikkelt ARADA appartementen, villa's, townhouses en andere woningtypes in planmatig opgezette wijken in Sharjah en Dubai, met projecten in onder meer Aljada, Dubai Harbour en Jumeirah Golf Estates.
Vragen over Anantara Sharjah Residences
Wat kost Anantara Sharjah Residences?
Anantara Sharjah Residences start vanaf AED 2.51M, per 18 oktober 2026. Per woning: 1 slpk. Appartement vanaf AED 2.51M; 2 slpk. Appartement vanaf AED 3.49M; 3 slpk. vanaf AED 5.61M; 4 slpk. vanaf AED 7.76M.
Wat is het betalingsplan van Anantara Sharjah Residences?
Het betalingsplan van de ontwikkelaar voor Anantara Sharjah Residences is 25/75: 5% aanbetaling, 20% tijdens de bouw en 75% bij oplevering, per 19 oktober 2026.
Wanneer wordt Anantara Sharjah Residences opgeleverd?
De oplevering staat gepland voor Q4 2027.
Zijn er plattegronden van Anantara Sharjah Residences?
Ja. De plattegronden voor 1 slpk. Appartement, 2 slpk. Appartement, 3 slpk. en 4 slpk. staan op deze pagina onder Woningen.




