Plan een videogesprek

Off-plan

Anantara Sharjah Residences

van ARADA in Al Heerah

Vanaf AED 2,510,000Betalingsplan 25/75Oplevering Q4 2027

Kerngegevens

Vanafprijs
AED 2,510,000
Oplevering
Q4 2027
Betalingsplan
25/75
Soorten vastgoed
Appartement, Penthouse
Slaapkamers
1 tot 4 slpk.
Oppervlakten
1,188 tot 8,450 sq ft
Eigendom
Volle eigendom
Ontwikkelaar
ARADA

Over Anantara Sharjah Residences

Appartementen en penthouses met 1 tot 4 slaapkamers vormen Anantara Sharjah Residences, gebouwd door ARADA in Al Heerah, Sharjah, aan de kust van de Arabische Golf.

De woningen variëren in grootte van 1.012 tot 8.450 sq ft en zijn volledig gemeubileerd. Ze liggen binnen het terrein van het Anantara Sharjah Resort en kijken uit over de Arabische Golf.

Het complex telt een binnenzwembad, een fitnessruimte en restaurants. Een speelruimte voor kinderen en een barbecueplek zijn aanwezig, naast camerabeveiliging op het terrein.

Dubai International Airport ligt op enkele minuten afstand. Het Expo Centre is dichtbij. Sharjah combineert moderne architectuur met culturele erfgoedlocaties.

Betalingsplan

5/5/5/5/75

  1. 5%Aanbetaling
  2. 20%Tijdens de bouw
  3. 75%Bij oplevering
  1. 5%Down Payment (Immediate)
  2. 5%1st Installment (Within 30 days of signing Reservation)
  3. 5%2nd Installment (Within 150 days of signing Reservation)
  4. 5%3rd Installment (Within 270 days of signing Reservation)
  5. 5%4th Installment (Within 390 days of signing Reservation)
  6. 75%Final Installment (On Completion)

Woningen

Beschikbaarheid per 18 oktober 2026 · 33 woningen beschikbaar

1 slpk. AppartementVanaf AED 2,510,0001,188 – 1,190 sq ft5 beschikbaar
UnitVerdiepingTypeOppervlakteUitzichtBetalingsplanPlan een gesprek of reserveer
ATA10081 slpk.1,188 sq ftCity ViewAED 2,510,000
ATA20041 slpk.1,190 sq ftCity ViewAED 2,520,000
ATA40081 slpk.1,188 sq ftCity ViewAED 2,528,000
ATA60071 slpk.1,188 sq ftCity ViewAED 2,540,000
ATA70031 slpk.1,190 sq ftCity ViewAED 2,550,000
2 slpk. AppartementVanaf AED 3,490,0001,695 – 2,713 sq ft13 beschikbaar
UnitVerdiepingTypeOppervlakteUitzichtBetalingsplanPlan een gesprek of reserveer
ATA110052 slpk.1,695 sq ftCity ViewAED 3,490,000
ATA30102 slpk.2,224 sq ftCity ViewAED 4,486,000
ATA40102 slpk.2,224 sq ftCity ViewAED 4,497,000
ATA30142 slpk.2,258 sq ftCity ViewAED 4,554,000
ATA100062 slpk.2,224 sq ftCity ViewAED 4,564,000
ATA40142 slpk.2,258 sq ftCity ViewAED 4,565,000
Toon alle 13 woningen
ATA70112 slpk.2,258 sq ftCity ViewAED 4,599,000
ATA100082 slpk.2,258 sq ftCity ViewAED 4,633,000
ATA10122 slpk.2,329 sq ftSea ViewAED 5,023,000
ATA10032 slpk.2,569 sq ftSea ViewAED 5,539,000
ATA30032 slpk.2,569 sq ftSea ViewAED 5,565,000
ATA40032 slpk.2,569 sq ftSea ViewAED 5,577,000
ATA30022 slpk.2,713 sq ftSea ViewAED 5,876,000
3 slpk.Vanaf AED 5,609,0002,876 – 3,538 sq ft11 beschikbaar
UnitVerdiepingTypeOppervlakteUitzichtBetalingsplanPlan een gesprek of reserveer
ATA100033 slpk.2,876 sq ftCity ViewAED 5,609,000
ATA110033 slpk.2,876 sq ftCity ViewAED 5,624,000
ATA60013 slpk.3,084 sq ftSea ViewAED 6,415,000
ATA90013 slpk.3,084 sq ftSea ViewAED 6,461,000
ATA100013 slpk.3,084 sq ftSea ViewAED 6,476,000
ATA60023 slpk.3,280 sq ftSea ViewAED 6,821,000
Toon alle 11 woningen
ATA80023 slpk.3,280 sq ftSea ViewAED 6,854,000
ATA60083 slpk.3,329 sq ftSea ViewAED 6,923,000
ATA80063 slpk.3,319 sq ftSea ViewAED 6,936,000
ATAP0053 slpk. · Penthouse3,387 sq ftCity ViewAED 6,976,000
ATAP0033 slpk. · Penthouse3,538 sq ftCity ViewAED 7,286,000
4 slpk.Vanaf AED 7,756,0003,880 – 8,450 sq ft4 beschikbaar
UnitVerdiepingTypeOppervlakteUitzichtBetalingsplanPlan een gesprek of reserveer
ATA100074 slpk.3,880 sq ftSea ViewAED 7,756,000
ATA110074 slpk.3,880 sq ftSea ViewAED 7,775,000
ATA110024 slpk.4,408 sq ftSea ViewAED 8,831,000
ATAP0064 slpk. · Penthouse8,450 sq ftSea ViewAED 18,648,000

Vraag naar een unit →

Voorzieningen

  • Binnenzwembad
  • Fitnessruimte
  • Speelruimte voor kinderen
  • Barbecueplaats
  • Restaurants en cafés
  • Beveiliging, dag en nacht

Locatie

Open de locatie op een kaart →

Over Al Heerah

Al Heerah, een wijk binnen Sharjah, telt appartementen en penthouses, met ARADA als belangrijke ontwikkelaar.

Nieuwbouw in Al Heerah →

Masterplan

Anantara Sharjah Residences ligt op het terrein van het Anantara Sharjah Resort, aan het water van de Arabische Golf. De woningen kijken uit over de zee.

Masterplan Anantara Sharjah Residences, Al Heerah

Over ARADA

Over de ontwikkelaar

ARADA

28 projecten in verkoop in de VAE · opgericht in 2017

Opgericht in 2017, ontwikkelt ARADA appartementen, villa's, townhouses en andere woningtypes in planmatig opgezette wijken in Sharjah en Dubai, met projecten in onder meer Aljada, Dubai Harbour en Jumeirah Golf Estates.

Vragen over Anantara Sharjah Residences

Wat kost Anantara Sharjah Residences?

Anantara Sharjah Residences start vanaf AED 2.51M, per 18 oktober 2026. Per woning: 1 slpk. Appartement vanaf AED 2.51M; 2 slpk. Appartement vanaf AED 3.49M; 3 slpk. vanaf AED 5.61M; 4 slpk. vanaf AED 7.76M.

Wat is het betalingsplan van Anantara Sharjah Residences?

Het betalingsplan van de ontwikkelaar voor Anantara Sharjah Residences is 25/75: 5% aanbetaling, 20% tijdens de bouw en 75% bij oplevering, per 19 oktober 2026.

Wanneer wordt Anantara Sharjah Residences opgeleverd?

De oplevering staat gepland voor Q4 2027.

Zijn er plattegronden van Anantara Sharjah Residences?

Ja. De plattegronden voor 1 slpk. Appartement, 2 slpk. Appartement, 3 slpk. en 4 slpk. staan op deze pagina onder Woningen.

Meer in Al Heerah

Plan een videogesprek