Plan een videogesprek

Off-planGelanceerd in mei 2025

Auresta Tower

van Tiger Group in Jumeirah Village Circle

Vanaf AED 834,145Betalingsplan 60/40Oplevering Q4 2028

Vanaf
AED 834,145
Oplevering
Q4 2028
Woningen
Studio tot 3 slpk.
Oppervlakten
333 tot 2,063 sq ft
Betalingsplan
60/40
Gebouwd
2%

Over Auresta Tower

Auresta Tower telt 71 verdiepingen en staat in Jumeirah Village Circle. Tiger Group ontwikkelt er appartementen en duplexwoningen met 1 tot 3 slaapkamers.

De toren omvat appartementen met 1, 2 en 3 slaapkamers, evenals duplexwoningen. De plattegronden zijn ontworpen voor veel natuurlijk licht en hebben moderne afwerkingen, aangevuld met slimme systemen voor beveiliging en efficiëntie.

Auresta Tower heeft een fitnesscentrum, aangelegde tuinen, een zwembad en een binnenzwembad. Restaurants, een speelplek voor kinderen en een barbecuezone zijn eveneens aanwezig. De ligging binnen Jumeirah Village Circle geeft toegang tot parken, groene ruimtes, scholen en zorgvoorzieningen in de buurt.

Jumeirah Village Circle is via Sheikh Mohammed Bin Zayed Road en Al Khail Road verbonden met de zakendistricten van Dubai. De wijk heeft winkels, horeca en gemeenschapsvoorzieningen, met huisdiervriendelijke paden door het gebied.

De film

Woningen

Studio Appartement

1 badkamer

Vanaf AED 727,136

Auresta Tower: Plattegrond Type 3Auresta Tower: Plattegrond Type 13Auresta Tower: Plattegrond Type 18
Reserveren

1 slpk. Appartement

vanaf 2 badkamers

Vanaf AED 1,113,222

Auresta Tower: Plattegrond Type 11Auresta Tower: Plattegrond Type AAuresta Tower: Plattegrond Type 1
Reserveren

2 slpk. Appartement

vanaf 3 badkamers

Vanaf AED 1,964,282

Auresta Tower: Plattegrond Type 1Auresta Tower: Plattegrond Type 4
Reserveren

3 slpk. Duplex

vanaf 4 badkamers

Vanaf AED 3,641,025

Auresta Tower: Plattegrond Type 1Auresta Tower: Plattegrond Type 2Auresta Tower: Plattegrond Type 4
Reserveren

Nu beschikbaar

Beschikbaarheid per 15 oktober 2026 · 22 woningen beschikbaar · 3 verkocht in de afgelopen dertig dagen

UnitVerdiepingTypeOppervlaktePrijs10% Discount no Post handover PPContante prijsReserveren
Auresta Tower 2805Studio333 sq ftAED 834,145AED 750,730AED 583,901
Auresta Tower 809Studio371 sq ftAED 900,447AED 810,403AED 630,313
Auresta Tower 1919Studio371 sq ftAED 909,200AED 818,280AED 636,440
Auresta Tower 2619Studio371 sq ftAED 925,473AED 832,926AED 647,831
Auresta Tower 37141 slpk.674 sq ftAED 1,449,100AED 1,304,190AED 1,014,370
Auresta Tower 40141 slpk.674 sq ftAED 1,470,104AED 1,323,094AED 1,029,073
Auresta Tower 40011 slpk.675 sq ftAED 1,470,562AED 1,323,506AED 1,029,393
Auresta Tower 42011 slpk.675 sq ftAED 1,470,562AED 1,323,506AED 1,029,393
Auresta Tower 43141 slpk.674 sq ftAED 1,490,335AED 1,341,302AED 1,043,234
Auresta Tower 43011 slpk.675 sq ftAED 1,490,799AED 1,341,719AED 1,043,559
Auresta Tower 43091 slpk.674 sq ftAED 1,500,046AED 1,350,041AED 1,050,032
Auresta Tower 45141 slpk.674 sq ftAED 1,509,083AED 1,358,175AED 1,056,358
Toon alle 22 woningen
Auresta Tower 43111 slpk.683 sq ftAED 1,519,200AED 1,367,280AED 1,063,440
Auresta Tower 43121 slpk.683 sq ftAED 1,519,200AED 1,367,280AED 1,063,440
Auresta Tower 45111 slpk.683 sq ftAED 1,528,351AED 1,375,516AED 1,069,846
Auresta Tower 45121 slpk.683 sq ftAED 1,528,351AED 1,375,516AED 1,069,846
Auresta Tower 46111 slpk.683 sq ftAED 1,532,928AED 1,379,635AED 1,073,050
Auresta Tower 46121 slpk.683 sq ftAED 1,532,928AED 1,379,635AED 1,073,050
Auresta Tower 52042 slpk.1,139 sq ftAED 2,218,097AED 1,996,287AED 1,552,668
Auresta Tower 54022 slpk.1,139 sq ftAED 2,231,874AED 2,008,687AED 1,562,312
Auresta Tower 6202DuplexThreeBedRoom · Duplex2,063 sq ftAED 4,136,728AED 3,723,055AED 2,895,710
Auresta Tower 6201DuplexThreeBedRoom · Duplex2,063 sq ftAED 4,136,943AED 3,723,249AED 2,895,860

Vraag naar een unit →

Betalingsplan

60% During Construction / 40% 2 Years Post Handover

  1. 60%During Construction
  2. 40%2 Years Post Handover

Voorzieningen

  • Binnenzwembad
  • Fitnessruimte
  • Speelruimte voor kinderen
  • Aangelegde tuinen
  • Barbecueplaats
  • Restaurants en cafés
  • Beveiliging, dag en nacht

Bouw en data

2% gebouwd bij de laatste inspectie ter plaatse, 27 juli 2026.

Start verkoop
1 mei 2025
Geplande oplevering
31 december 2028

Betalingen gaan naar de escrowrekening van het project bij First Abu Dhabi Bank.

Locatie

Open de locatie op een kaart →

Over Jumeirah Village Circle

Auresta Tower is een freehold-project.

Nieuwbouw in Jumeirah Village Circle →

Masterplan

De toren van 71 verdiepingen heeft een eigentijdse architectuur met gevels van glas en staal en een panoramisch uitzicht over de stad. Het gebouw staat in de bestaande structuur van Jumeirah Village Circle, met aangelegde parken en winkelvoorzieningen in de omgeving.

Masterplan Auresta Tower, Jumeirah Village Circle

Brochure

Download de brochure van Auresta Tower (pdf) →

Vragen over Auresta Tower

Wat kost Auresta Tower?

Auresta Tower start vanaf AED 834,145, per 12 oktober 2026. Per woning: Studio Appartement vanaf AED 727,136; 1 slpk. Appartement vanaf AED 1,113,222; 2 slpk. Appartement vanaf AED 1,964,282; 3 slpk. Duplex vanaf AED 3,641,025.

Wat is het betalingsplan van Auresta Tower?

Het betalingsplan van de ontwikkelaar voor Auresta Tower is 60/40: 60% tijdens de bouw en 40% na oplevering, per 15 oktober 2026.

Wanneer wordt Auresta Tower opgeleverd?

De oplevering staat gepland voor Q4 2028.

Zijn er plattegronden van Auresta Tower?

Ja. De plattegronden voor Studio Appartement, 1 slpk. Appartement, 2 slpk. Appartement en 3 slpk. Duplex staan op deze pagina onder Woningen.

Over de ontwikkelaar

Tiger Group

38 projecten in verkoop in de VAE · opgericht in 1976

Meer in Jumeirah Village Circle

Plan een videogesprek