Off-plan
Akala Hotels and Residences
van ARADA in Zabeel Park
Vanaf AED 3,799,000Betalingsplan 40/60Oplevering Q4 2029
- Vanaf
- AED 3,799,000
- Oplevering
- Q4 2029
- Woningen
- 1 tot 6 slpk.
- Oppervlakten
- 1,036 tot 14,628 sq ft
- Betalingsplan
- 40/60
Lopende actie
Akala 40/60 payment plan
40/60 payment plan for Akala Hotels and Residences: 10% down payment, 10% and five 5% instalments over 180-900 days, 60% on completion.
- Down payment
- 10.00% immediate
- 1st Installment
- 10.00% within 180 days of signing Reservation
- 2nd-5th Installments
- 5.00% each at 360, 540, 720, 900 days
- Final Installment
- 60.00% on completion
- Payment structure
- [40/60]
Over Akala Hotels and Residences
Akala Hotels and Residences telt 58 verdiepingen bij Zabeel Park en is een ontwikkeling van ARADA, met appartementen, penthouses en suites van 1 tot 6 slaapkamers.
Het complex telt appartementen, penthouses en suites van 1 tot 6 slaapkamers. Elke categorie heeft een eigen indeling en afwerking.
Zabeel Park ligt centraal in Dubai, op 5 minuten van DIFC en 7 minuten van Burj Khalifa, Dubai Mall en Downtown Dubai. Dubai Opera is op 8 minuten afstand. Palm Jumeirah en de luchthaven liggen elk op 20 minuten van de toren.
Het ontwerp legt de nadruk op welzijn en herstel. Een gym, fitnesscentrum, yoga- en pilatesstudio, fysiotherapiecentrum en therapiecentrum staan ter beschikking van de bewoners. Stoom- en saunafaciliteiten, koudwaterbaden, jacuzzi en ontspanningslounges zorgen voor herstel. Een privébioscoop, amfitheater, conciërgeservice en beveiliging rond de klok maken het aanbod compleet.
Woningen
Nu beschikbaar
Beschikbaarheid per 11 oktober 2026 · 25 woningen beschikbaar
| Unit | Verdieping | Type | Oppervlakte | Uitzicht | 40/60 betalingsplan | Reserveren |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Akala Residences 1 AKAR1-0408 | 04 | 1 slpk. | 1,036 sq ft | Street View | AED 3,799,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-0407 | 04 | 1 slpk. | 1,044 sq ft | Street View | AED 3,830,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-0507 | 05 | 1 slpk. | 1,044 sq ft | Street View | AED 3,835,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-0505 | 05 | 1 slpk. | 1,407 sq ft | Zabeel View | AED 4,905,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-0705 | 07 | 1 slpk. | 1,407 sq ft | Zabeel View | AED 4,925,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-0506 | 05 | 2 slpk. | 1,723 sq ft | Street View | AED 6,020,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-1206 | 12 | 2 slpk. | 1,724 sq ft | Street View | AED 6,090,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-2305 | 23 | 2 slpk. | 1,723 sq ft | StreetView | AED 6,225,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-4903 | 49 | 2 slpk. | 1,725 sq ft | Street View | AED 6,605,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-3105 | 31 | 2 slpk. | 2,090 sq ft | Street View | AED 8,510,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-4505 | 45 | 2 slpk. | 2,091 sq ft | Street View | AED 8,665,000 | |
| Akala Residences 1 AKAR1-0404 | 04 | 2 slpk. | 1,951 sq ft | Burj View | AED 8,680,000 |
Toon alle 25 woningen
| Akala Residences 1 AKAR1-0604 | 06 | 2 slpk. | 1,951 sq ft | Burj View | AED 8,700,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-4302 | 43 | 3 slpk. | 2,606 sq ft | Burj View | AED 12,580,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-3101 | 31 | 3 slpk. | 2,647 sq ft | Burj View | AED 12,705,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-3002 | 30 | 3 slpk. | 3,126 sq ft | Burj View | AED 15,150,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-3702 | 37 | 3 slpk. | 3,126 sq ft | Burj View | AED 15,395,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-1904 | 19 | 3 slpk. | 3,665 sq ft | Burj View | AED 16,760,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-2204 | 22 | 3 slpk. | 3,665 sq ft | Burj View | AED 16,865,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-2504 | 25 | 3 slpk. | 3,665 sq ft | Burj View | AED 16,970,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-3703 | 37 | 3 slpk. | 3,654 sq ft | Burj View | AED 17,385,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-4801 | 48 | 4 slpk. | 3,648 sq ft | Burj View | AED 18,380,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-4503 | 45 | 4 slpk. | 4,698 sq ft | Burj View | AED 23,770,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-4802 | 48 | 5 slpk. | 6,257 sq ft | Burj View | AED 34,545,000 |
| Akala Residences 1 AKAR1-5001 | 50 | 6 slpk. · Penthouse | 14,628 sq ft | BurjView | AED 88,000,000 |
Betalingsplan
Convenient 40/60, Installments Payment Plan
- 10%Down Payment - On Booking Date
- 10%1st Installment - Within 180 days from booking date
- 5%2nd Installment - Within 360 days from booking date
- 5%3rd Installment - Within 540 days from booking date
- 5%4th Installment - Within 720 days from booking date
- 5%5th Installment - Within 900 days from booking date
- 60%Final Installment - On Handover
Voorzieningen
- Zwembad
- Jacuzzi
- Fitnessruimte
- Spa en wellness
- Yoga en meditatie
- Aangelegde tuinen
- Clubhuis
- Bioscoopzaal
- Kliniek en apotheek
- Beveiliging, dag en nacht
- Conciërge
Bouw en data
0% gebouwd bij de laatste inspectie ter plaatse, 9 juli 2026.
Betalingen gaan naar de escrowrekening van het project bij Commercial Bank of Dubai.
Locatie
- DIFC5 min rijden
- Downtown Dubai7 min rijden
- Burj Khalifa7 min rijden
- Dubai Mall7 min rijden
- Dubai Opera8 min rijden
- The Palm Jumeirah20 min rijden
- Dubai International Airport (DXB)20 min rijden
Over Zabeel Park
Vanaf Akala Hotels and Residences: DIFC, 5 min rijden; Downtown Dubai, 7 min rijden; Burj Khalifa, 7 min rijden; Dubai Mall, 7 min rijden.
Vragen over Akala Hotels and Residences
- Wat kost Akala Hotels and Residences?
Akala Hotels and Residences start vanaf AED 3,799,000, per 11 oktober 2026. Per woning: 1 slpk. vanaf AED 3,799,000; 2 slpk. vanaf AED 6.02M; 3 slpk. vanaf AED 12.58M; 4 slpk. vanaf AED 18.38M.
- Wat is het betalingsplan van Akala Hotels and Residences?
Het betalingsplan van de ontwikkelaar voor Akala Hotels and Residences is 40/60: 10% aanbetaling, 30% tijdens de bouw en 60% bij oplevering, per 23 september 2026.
- Wanneer wordt Akala Hotels and Residences opgeleverd?
De oplevering staat gepland voor Q4 2029.




