Plan een videogesprek

Off-plan

Laguna Residence

van One Development in Dubai Land

Vanaf AED 600,000Betalingsplan 50/50Oplevering Q4 2027

Vanaf
AED 600,000
Oplevering
Q4 2027
Woningen
Studio tot 3 slpk.
Oppervlakten
353 tot 2,556 sq ft
Betalingsplan
50/50

Over Laguna Residence

Rond een centrale lagune in City of Arabia, Dubailand, bouwt One Development Laguna Residence, met appartementen, lofts en duplex-appartementen van 1 tot 3 slaapkamers.

De woningen variëren van 353 tot 2.556 sq ft. Elke woning heeft intelligente systemen voor de besturing van verlichting en klimaat.

Bewoners hebben toegang tot een strand, een infinity pool, een jachthaven met yacht club, een fitnessruimte, een yogazone, restaurants, een gezondheidscentrum, een speelplek voor kinderen, een supermarkt, tennisbanen, een basketbalveld, fietspaden, jogroutes, BBQ-zones en een openluchtbioscoop. Concierge- en huishoudelijke diensten zijn ook beschikbaar.

Het project ligt in City of Arabia aan Sheikh Mohamed Bin Zayed Road, met toegang tot belangrijke snelwegen en openbaar vervoer. Gems International School, Global Village en Prime Medical Centre liggen binnen 10 minuten, Dubai Outlet Mall op 18 minuten. Downtown Dubai en Dubai International Airport liggen elk op ongeveer 20 minuten, en Al Maktoum International Airport op 30 minuten.

Woningen

Studio Appartement

430 – 458 sq ft

Laguna Residence: Plattegrond Type A.1, 445 sq ft
Reserveren

1 slpk. Loft

353 – 971 sq ft

Laguna Residence: Plattegrond Lower Level, 971 sq ft
Reserveren

1 slpk. Appartement

712 – 1,011 sq ft

Laguna Residence: Plattegrond Type A, 712 sq ft
Reserveren

2 slpk. Appartement

1,255 – 1,662 sq ft

Laguna Residence: Plattegrond Type 1, 1,662 sq ft
Reserveren

2 slpk. Duplexappartementen

609 – 1,138 sq ft

Laguna Residence: Plattegrond Type 1-Lower Level (Sky Duplex), 1,138 sq ft
Reserveren

3 slpk. Duplexappartementen

1,013 – 2,222 sq ft

Laguna Residence: Plattegrond Lower Level (Sky Duplex), 1,285 sq ft
Reserveren

3 slpk. Appartement

2,065 – 2,556 sq ft

Laguna Residence: Plattegrond Type 1, 2,556 sq ft
Reserveren

Betalingsplan

Option -1 Easy 50/50, Installments Payment Plan With 10% Down Payment

  1. 10%Down Payment - On Booking Date
  2. 40%Easy Installments - During Construction
  3. 50%Final Installments - On Handover

Voorzieningen

  • Zwembad
  • Infinitypool
  • Toegang tot het strand
  • Jachthaven en ligplaatsen
  • Waterpartijen
  • Fitnessruimte
  • Buitenfitness
  • Yoga en meditatie
  • Tennisbaan
  • Basketbalveld
  • Sportvelden
  • Hardlooppad
  • Fietspad
  • Skatepark
  • Speelruimte voor kinderen
  • School
  • Aangelegde tuinen
  • Park
  • Barbecueplaats
  • Zonnedek
  • Openluchtbioscoop
  • Uitlaatplaats voor huisdieren
  • Bewonerslounge
  • Bioscoopzaal
  • Spelletjesruimte
  • Multifunctionele ruimte
  • Restaurants en cafés
  • Supermarkt
  • Winkelcentrum
  • Kliniek en apotheek
  • Conciërge
  • Huishoudelijke dienst
  • Valetparkeren

Locatie

  • Gems International School6 min rijden
  • Global Village10 min rijden
  • Prime Medical Centre10 min rijden
  • Dubai International Airport20 min rijden
  • Dubai Outlet Mall18 min rijden
  • Downtown Dubai20 min rijden
  • Al Maktoum International Airport30 min rijden

Over Dubai Land

Vanaf Laguna Residence: Gems International School, 6 min rijden; Global Village, 10 min rijden; Prime Medical Centre, 10 min rijden; Dubai International Airport, 20 min rijden.

Nieuwbouw in Dubai Land →

Vragen over Laguna Residence

Wat kost Laguna Residence?

Laguna Residence start vanaf AED 600,000, per 23 september 2026.

Is Laguna Residence duur voor Dubai Land?

Vanaf AED 1,702 per vierkante voet, tegenover een mediaan van AED 947 voor 26 nieuwe projecten in Dubai Land.

Wat is het betalingsplan van Laguna Residence?

Het betalingsplan van de ontwikkelaar voor Laguna Residence is 50/50: 10% aanbetaling, 40% tijdens de bouw en 50% bij oplevering, per 23 september 2026.

Wanneer wordt Laguna Residence opgeleverd?

De oplevering staat gepland voor Q4 2027.

Zijn er plattegronden van Laguna Residence?

Ja. De plattegronden voor Studio Appartement, 1 slpk. Loft, 1 slpk. Appartement, 2 slpk. Appartement, 2 slpk. Duplexappartementen en 3 slpk. Duplexappartementen staan op deze pagina onder Woningen.

Over de ontwikkelaar

One Development

3 projecten in verkoop in de VAE · opgericht in 2024

Meer in Dubai Land

Plan een videogesprek