Off-plan
Laguna Residence
van One Development in Dubai Land
Vanaf AED 600,000Betalingsplan 50/50Oplevering Q4 2027
- Vanaf
- AED 600,000
- Oplevering
- Q4 2027
- Woningen
- Studio tot 3 slpk.
- Oppervlakten
- 353 tot 2,556 sq ft
- Betalingsplan
- 50/50
Over Laguna Residence
Rond een centrale lagune in City of Arabia, Dubailand, bouwt One Development Laguna Residence, met appartementen, lofts en duplex-appartementen van 1 tot 3 slaapkamers.
De woningen variëren van 353 tot 2.556 sq ft. Elke woning heeft intelligente systemen voor de besturing van verlichting en klimaat.
Bewoners hebben toegang tot een strand, een infinity pool, een jachthaven met yacht club, een fitnessruimte, een yogazone, restaurants, een gezondheidscentrum, een speelplek voor kinderen, een supermarkt, tennisbanen, een basketbalveld, fietspaden, jogroutes, BBQ-zones en een openluchtbioscoop. Concierge- en huishoudelijke diensten zijn ook beschikbaar.
Het project ligt in City of Arabia aan Sheikh Mohamed Bin Zayed Road, met toegang tot belangrijke snelwegen en openbaar vervoer. Gems International School, Global Village en Prime Medical Centre liggen binnen 10 minuten, Dubai Outlet Mall op 18 minuten. Downtown Dubai en Dubai International Airport liggen elk op ongeveer 20 minuten, en Al Maktoum International Airport op 30 minuten.
Woningen
Betalingsplan
Option -1 Easy 50/50, Installments Payment Plan With 10% Down Payment
- 10%Down Payment - On Booking Date
- 40%Easy Installments - During Construction
- 50%Final Installments - On Handover
Voorzieningen
- Zwembad
- Infinitypool
- Toegang tot het strand
- Jachthaven en ligplaatsen
- Waterpartijen
- Fitnessruimte
- Buitenfitness
- Yoga en meditatie
- Tennisbaan
- Basketbalveld
- Sportvelden
- Hardlooppad
- Fietspad
- Skatepark
- Speelruimte voor kinderen
- School
- Aangelegde tuinen
- Park
- Barbecueplaats
- Zonnedek
- Openluchtbioscoop
- Uitlaatplaats voor huisdieren
- Bewonerslounge
- Bioscoopzaal
- Spelletjesruimte
- Multifunctionele ruimte
- Restaurants en cafés
- Supermarkt
- Winkelcentrum
- Kliniek en apotheek
- Conciërge
- Huishoudelijke dienst
- Valetparkeren
Locatie
- Gems International School6 min rijden
- Global Village10 min rijden
- Prime Medical Centre10 min rijden
- Dubai International Airport20 min rijden
- Dubai Outlet Mall18 min rijden
- Downtown Dubai20 min rijden
- Al Maktoum International Airport30 min rijden
Over Dubai Land
Vanaf Laguna Residence: Gems International School, 6 min rijden; Global Village, 10 min rijden; Prime Medical Centre, 10 min rijden; Dubai International Airport, 20 min rijden.
Vragen over Laguna Residence
- Wat kost Laguna Residence?
Laguna Residence start vanaf AED 600,000, per 23 september 2026.
- Is Laguna Residence duur voor Dubai Land?
Vanaf AED 1,702 per vierkante voet, tegenover een mediaan van AED 947 voor 26 nieuwe projecten in Dubai Land.
- Wat is het betalingsplan van Laguna Residence?
Het betalingsplan van de ontwikkelaar voor Laguna Residence is 50/50: 10% aanbetaling, 40% tijdens de bouw en 50% bij oplevering, per 23 september 2026.
- Wanneer wordt Laguna Residence opgeleverd?
De oplevering staat gepland voor Q4 2027.
- Zijn er plattegronden van Laguna Residence?
Ja. De plattegronden voor Studio Appartement, 1 slpk. Loft, 1 slpk. Appartement, 2 slpk. Appartement, 2 slpk. Duplexappartementen en 3 slpk. Duplexappartementen staan op deze pagina onder Woningen.
Meer in Dubai Land
Rise by Athlon 1 Azul TowerAED 1.35MDubai Land · Q4 2029 · 1 tot 3 slpk. · 60/40Aldar Properties PJSCPlan een gesprek
Rise by Athlon 1 Magenta TowerAED 1.35MDubai Land · Q4 2029 · 1 tot 3 slpk. · 60/40Aldar Properties PJSCPlan een gesprek

